Title Image

Blog

Raport Berg Holding 29/2021

Zawarcie przez spółkę celową zależną od Columbus&Farmy Sp. z o.o. – spółkę współzależną od Farmy Fotowoltaiki S.A. umowy dzierżawy działek o powierzchni 155,7 ha, celem budowy farmy fotowoltaicznej o łącznej szacunkowej mocy 130 MW BERG HOLDING S.A.

Zarząd Berg Holding S.A. z siedzibą w Katowicach [Spółka, Emitent] w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 66/2020 z dnia 20 listopada 2020 roku [dot. zawarcia umowy deweloperskiej, obejmującej realizację co najmniej 4 projektów farm fotowoltaicznych przez spółkę współzależną od spółki Farmy Fotowoltaiki S.A. – Columbus&Farmy Sp. z o.o.] informuje, iż w wyniku realizacji strategii spółki Farma F12 Sp. z o.o. podpisała umowę dzierżawy działek o powierzchni 155,7 ha na okres 29 lat w celu budowy farmy fotowoltaicznej o łącznej mocy szacunkowej 130 MW.

W chwili przekazania niniejszego raportu bieżącego do publicznej wiadomości, spółki celowe współzależne od Farmy Fotowoltaiki S.A. sfinalizowały łącznie 12 umów dotyczących długoterminowej dzierżawy działek, na których powstaną farmy o łącznej mocy minimum 324 MW.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this